Advicom Spółka z o.o.
Poczta
 | Grupa JSW

O nas
O nasKarieraOferty pracy
{$lib.pdffile.title}Do druku

Oferty pracy

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres e-mail: praca@remove-this.advicom.pl

W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać numer referencyjny widniejący w ogłoszeniu.

Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi określone kryteria rekrutacyjne.

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez firmę Advicom Spółka z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Specjalista ds. Realizacji Umów

Miejsce pracy : Jastrzębie - Zdrój
Nr ref.: RU/09/14

Cele i zadania na stanowisku pracy:

  • przygotowywanie umów, aneksów i ofert handlowych;
  • przygotowywanie pism wychodzących;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych;
  • udział w negocjacjach handlowych;
  • tworzenie dokumentacji związanej z wyborem oferenta;
  • rejestrowanie dokumentów i umów w systemach.

Dodatkowym zajęciem będzie:

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia/informatyka i pokrewne;
  • znajomość zasad przygotowywania zapytań ofertowych;
  • znajomość branży IT;
  • podstawowa znajomość dokumentacji cen transferowych;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • znajomość podstawowych pojęć finansowych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość ITIL;
  • znajomość umów SLA;
  • znajomość zagadnień informatycznych.

Dodatkowe informacje:

  • Umowa na czas zastępstwa.
Centrum Wsparcia
Poczta przez www