Advicom Spółka z o.o.
Poczta
 | Grupa JSW

O nas
O nasKarieraOferty pracy
{$lib.pdffile.title}Do druku

Oferty pracy

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres e-mail: praca@remove-this.advicom.pl

W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać numer referencyjny widniejący w ogłoszeniu.

Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi określone kryteria rekrutacyjne.

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez firmę Advicom Spółka z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Kierownik Projektów IT

Miejsce pracy:  Jastrzębie - Zdrój
Nr ref.: RP/10/14

Cele i zadania na stanowisku pracy:

  • dobór pracowników do zespołów projektowych;
  • zarządzanie zespołami projektowymi;
  • koordynacja prac wykonawców;
  • prowadzenie dokumentacji projektowej;
  • konsultacje i doradztwo w zakresie zarządzania projektami dla innych działów Firmy;
  • identyfikowanie i ocena ryzyka w projektach;
  • raportowanie okresowe;
  • monitorowanie postępu prac;
  • zarządzanie jakością w projektach;
  • zarządzanie zmianą w projektach;
  • współpraca przy tworzeniu umów z odbiorcami i dostawcami.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, zarządzanie projektami, informatyka, ekonomia);
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu kierowania zespołem projektowym;
  • znajomość przynajmniej jednej metodyki zarządzania projektami (preferowana Prince2);
  • umiejętność utrzymywania relacji z klientami, dostawcami i podwykonawcami;
  • znajomość MS Project conajmniej w stopniu podstawowym;
  • umiejętność jasnego komunikowania potrzeb i oczekiwań;
  • umiejętność egzekwowania wykonania zadań;
  • konsekwencja i systematyczność w działaniu;
  • umiejętność dobrego planowania i organizacji czasu pracy;
  • umiejętność analizy wymagań oraz definiowania celów;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Informacje dodatkowe: umowa na czas zastępstwa

Centrum Wsparcia
Poczta przez www