Młodszy Specjalista w Dziale Serwis PC/LAN

Miejsce pracy: Zakład GK JSW S.A. (Zabrze/Dąbrowa Górnicza)

Nr ref.: TSP/1/17

Cel stanowiska pracy:

Bieżąca obsługa teleinformatyczna i teletechniczna świadczona dla obsługiwanych Zakładów GK JSW S.A. mająca na celu zapewnienie ciągłości pracy systemów teleinformatycznych. Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących sprzętu i oprogramowania oraz wsparcie użytkowników. Nadzór nad systemami w zakresie posiadanych uprawnień.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe,
  • Znajomość systemów alarmowych (mile widziane SATEL i DSC),
  • Znajomość systemu telewizji przemysłowej CCTV,
  • Znajomość systemów wykrywania pożaru (mile widziane POLON i Schrack),
  • Znajomość zagadnień sieciowych TCP/IP (konfiguracja, budowa sieci komputerowych),
  • Znajomość systemów Windows  i pakietu MS Office,
  • Mile widziane umiejętności diagnozowania i podstawowego serwisowania sprzętu komputerowego,
  • Dodatkowym atutem będzie świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1KV,
  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • Prawo jazdy Kat. B.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Utrzymanie i konserwacja sieci łączności stacjonarnej,
  • Wykonywanie, naprawa instalacji teleinformatycznych, alarmowych, przeciwpożarowych, informatycznych, teletechnicznych, światłowodowych oraz miedzianych,
  • Utrzymanie i konserwacja sieci kanalizacji teletechnicznej,
  • Utrzymanie i konserwacja łączności radiowej,
  • Utrzymanie i konserwacja systemu wczesnego ostrzegania i sygnalizacji pożaru,
  • Utrzymanie i konserwacja systemu monitoringu zakładowego,
  • Utrzymanie i konserwacja systemów alarmowych,
  • Usuwanie usterek i awarii występujących w wyżej wymienionych systemach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie.
  • Motywujący system wynagrodzeń.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Pakiet szkoleń wprowadzających.