Specjalista ds. Architektury

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Nr ref: PDA/18/01

Opis stanowiska pracy:

  • Identyfikowanie i analiza potrzeb i wymagań dotyczących Architektury IT,
  • Koordynacja prac w obszarze utrzymania Architektury IT,
  • Udział w definiowaniu dobrych praktyk oraz pryncypiów architektonicznych,
  • Opiniowanie planowanych zmian w środowisku IT w zakresie ich zgodności z Architekturą IT oraz nadzór nad ich wprowadzaniem,
  • Współpraca przy opracowywaniu analiz wykonalności dla inicjatyw informatycznych oraz przy realizacji projektów informatycznych, w szczególności analiza i ocena zgodności inicjatyw i projektów informatycznych z Architekturą IT.

Wymagania:

  • Identyfikuje ryzyka i zagrożenia techniczne dla realizacji projektu, zna i potrafi stosować notację UML oraz BPMN,
  • Posiada znajomość standardów technicznych i modeli referencyjnych wykorzystywanych w obszarze technologicznym,
  • Posiada umiejętność szacowania wielkości projektu informatycznego,
  • Potrafi posługiwać się narzędziami wspierającymi zarządzanie Architekturą IT.

Dodatkowe umiejętności/predyspozycje:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Inicjatywa i gotowość zdobywania nowych umiejętności,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w stabilnej firmie,
  • Możliwość pracy w systemie Home Office, także w niepełnym wymiarze godzin.